Hakkımızda2020-06-22T21:21:06+03:00

MİSYONUMUZ; REKLAMINIZI GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜME ULAŞTIRMAKTIR

    Globalleşen dünya ile birlikte teknoloji ve reklam hayatımızın her alanında yaşamımızın merkezi haline geldi. Bilginin paylaşım hızının artması ile birlikte, sosyal medyada herkes bilgi üreticisi oldu. Hızla akıp giden yaşamı yakalamak ise günümüz şartlarında sosyal medya sayesinde oldukça kolaylaştı. Sosyal medya uygulamaları, internet kullanıcılarının sayısının gün geçtikçe artmasını sağlarken kurum veya markaların dijital dünyada yer alma savaşında büyük rol oynamaya başladı. Bu durum ise kurum/markaların müşterileri ile birebir iletişime geçme isteğini doğurdu ve reklam ajanslarına olan ihtiyaç arttı.
    Bizler Yapay Reklam olarak, kurum veya markanızın dijital mecrada konumlanmasını sağlarken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sizlere özel hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kurumunuz/markanız için özel stratejiler belirliyor, satış arttırıcı kampanyalar düzenliyor ve yönetiyoruz. Markaların dijital pazarlama, CRM ve iletişim stratejilerini belirleyerek sosyal medyaya en uygun hale getiriyoruz. Geliştirdiğimiz üst düzey analiz yöntemleri ile kurum/markanıza özel raporlar hazırlıyoruz. Sizler için reklam politikaları belirliyor, dijital pazarlamada kurum/markanıza özel planlar hazırlıyoruz. Olabilecek krizleri ve website saldırılarını önlüyoruz. Bütün bunları yaparken kurumuzunun itibarını ve haklarını koruyor, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet veriyoruz.

EN ZORLU PROJELERİNİZDE BİZ YANINIZDAYIZ!

Organik Otomasyon Sistemlerimiz

Çevrenize hatta belirlediğiniz konuma organik olarak reklam yapmanızı sağlayan birçok robot sizleri bekliyor. Üstelik sadece haritadan yer seçmeniz yeterli!

DİREKT WHATSAPP

Görsel Detaylar

Dikkat çekmeyen sıradan bir görsel, şehirde gezen taksi gibidir.

Görsel Farklılık!

Sade anlaşılır pratik görseller işimizi kolaylaştırır ve hızlıca hedefe taşır.

Sezgilerle İlerlemek

Pozitif sonuç veren reklam stratejilerini daha üst basamaklara taşıyoruz.

Pratik Yöntemler

Hızlı ve göze hitap eden temalar, ihtiyaç sahiplerine kısa yoldan ulaşmak.

Mobil ve Masaüstü

Hem mobil hem masaüstü platform. İkili mücadele!

Her yerde bulunuyoruz!

İnternet platformu oldukça geniş, sadece sosyal medya değil bunun dışında birçok web adresinde çalışmalar sağlıyoruz.

0
Begeni Kazandırıldı
0
Takipci Kazandırıldı
0
Yorum Kazandırıldı

Genel olarak..

Sosyal MedyaYönetimi
Yapay Reklam olarak sosyal medya yönetimini en güvenilir şekilde yapıyoruz. Kullanıcılarımızın bilgilerini büyük bir özveri ve gizlilik esasına dayanarak koruyoruz.
Hizmet Kalitesi 99%
Zamanlama 99%
Web YazılımMobil App
Web tasarım ve mobil uygulama günümüzün vazgeçilmez platformları haline geldi. Yapay Reklam olarak sizlerin de kendi web servisini oluşturması için hizmetinizdeyiz.
#php 90%
Java 80%
Müşteri Memnuniyetiİletişim
Yapay Reklam olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Hizmetimizi eksiksiz ve hatasız teslim ediyoruz.
Müşteri Memnuniyeti 99%
Hızlı İletişim 90%
Translate »