Loading...
Hizmetlerimiz2020-05-20T16:59:35+03:00

SOSYAL MEDYA VE TANITIM HİZMETLERİMİZ

Sosyal medya hesap profillerinin oluşturulması ve düzenlenmesi, Hedef kitlenizin belirlenmesi ve bu kitleye uygun sosyal medya hesaplarınıza  içerik üretimi, Sosyal medya hesaplarınızdaki içeriklerin yönetimi ve düzenli gönderi paylaşımı, Şirket hesaplarınıza uygun doğru hashtag oluşturma ile keşfette yer alma, Facebook, Twitter, İnstagram ve Google + kullanarak firmanızın değerlendirme yorumlarını izleme ve yönetme, Firmanız için etkileyici makale ve metin yazarlığı, Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda istediğiniz türde video çekimi ve grafik tasarlama. ( Drone havadan çekim, 360 derece çekim, su altı çekim vb.) , Yeni trendlere uygun, güvenilir, şık, kolay kullanılabilir, hızlı bir internet sitesi tasarımı, Sosyal medya hesaplarınızın takipçi ve beğeni kitlesini organik olarak yükseltme yöntemleri, Hesaplarınızın haftalık tekil ziyaretçi oranlarını en yüksek seviyeye ulaştırma, Trend çalışması yaparak işinize en yakın anahtar kelimeyi seçme.  Böylece işinizde uzman marka siz oluyorsunuz. Nasıl mı? Örneğin; bir pasta dükkanı sahibinin alanında fenomen kalması için #pasta, etiketini seçiyoruz ve keşfette popüleritesini hızla arttırıyoruz.  Çevresel reklam çalışması yaparak, işletmenizin ortalama 5-10 km yakınlarında tanınmasını sağlama, Televizyon ve radyo reklam danışmanlığı, reklam filmi hazırlama, Rakip analizi yaparak, uygun strateji çalışması oluşturma, Siz değerli müşterilerimiz için 7 gün müşteri destek hattı. ( 10.00-22.00)

Tarafımıza vermiş yada verecek olduğunuz tüm bilgiler gizli ve saklıdır, kesinlikle 3.şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

İletişime geç!

Sosyal medya yönetimi birçok sosyal medya ağının bir arada yürütülmesidir. İnstagram, facebook, twitter, linkedin, google ve benzeri ağlarda sizlerin yerine hesaplarınızı güncel tutarak paylaşım takibi yapmaktır. Peki biz bu yönetimi nasıl gerçekleştiriyoruz? Sosyal medya yönetimi sırasında hesabınıza zaman zaman takipçi ve beğeni ilaveleri yapıyoruz. Bunların yanı sıra hazırlamış olduğumuz otomasyon sistemlerimiz hesabınızı daha da aktif hale getirecektir. Organik olarak ise çevre konumlarından yola çıkarak birçok etkileşim sağlıyoruz. Bu durum şahsi ve özellikle ticari durumda ciddi artılar sağlamanıza olanak sağlamaktadır. Yönetim programı 2 hafta, aylık ve ötesi süreç kapsamlarında gerçekleştirilmektedir.

Yönetim durumunda varolan hesaplarınız kullanılır eğer yok ise sıfırdan hesaplar oluşturulur.

n11.com güvencesi ile satın al!

Shopier güvencesi ile satın al!

Direkt Whatsapp

Google dünyanın en büyük arama motorudur. Aynı zamanda ilk kurulan web ağlarından biridir. İnternet erişiminin en üst basamaklarında bulunan Google, dünya toplumunda ihtiyaç sahiplerine büyük hizmet sağlar. Google reklamları günümüzde milyarlarca kişiye muhteşem olanaklar tanıyor. Bizler Yapay Reklam olarak, sizlere Google Reklamı ve reklam danışmanlık hizmeti veriyoruz. Google reklamları rekabet üzerine kuruludur. Kısaca özetleyecek olursak, İstanbul Beşiktaş’ta bulunan bir çiçek dükkanı sadece “Beşiktaş çiçekçi” aramasında en üst sırada iletişim bilgileri ile çıkabilir, bu ve bunun benzeri reklamlar doğru şekilde kullanıldıkça işinizde size büyük katkı sağlar.

Google Reklam ücretleri kelimeye göre farklılık göstererek haftalık ve aylık olarak değişmektedir.

Direkt Whatsapp butonuna tıklayın hemen iletişime geçin.

Direkt Whatsapp

Yapay Reklam olarak yapmış olduğumuz en detaylı çalışmalardan biridir. Marka ve mekan tanıtımlarında reklam yapılacak bölgeyi haritadan seçip hedefe en kısa sürede ulaşmanızı sağlayan bir plan oluşturuyoruz. Özellikle restorant,cafe,bar vb işletmeler için hazırlamış olduğumuz çevresel reklam robotu çevre sakinlerinin işletmeyi öğrenmesi yönünde artı sağlarken, marka adına düzenlemiş olduğumuz otomasyon sistemi belirlediğimiz konumlarda markanın bilinirliğinin artmasında rol oynar. Göze hitabınızın artması ve takip edilir hale gelmeniz için buradayız. Marka ve mekan tanıtımlarında ücret tarifeleri haftalık ve aylık olarak değişkenlik gösterir.

Aşşağıdan Direkt Whatsapp butonuna tıklayarak bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz, iletişim.

Direkt Whatsapp

Bize işinizi anlatın.. 

DIREKT WHATSAPP

Sıfırdan iş kuranlara dev olanaklı reklam hizmeti!

Sıfırdan iş kuranlara sosyal medya reklam hizmetimiz oldukça kapsamlıdır. Öncelikli olarak bize işinizi anlatmalısınız. Bizlerde, size uygun olan, işinizde en hızlı gelişimi sağlayacak stratejiyi internette birçok ortamda bulmanızı sağlayacağız. Ayrıca işletmenizi hali hazırda açık şekilde yıllanmış bir mekan gibi  gösterme imkanını sizlere sunacağız.

Bize işinizi anlatmakla başlayın, gerisini bize bırakın..

Sıfırdan açılacak olan,  İstanbul Beşiktaş’ta bulunan bir kebapçı dükkanını ele alalım. Öncelikli olarak reklam paket servisi mi tetiklemeli, mekana uğrayan müşteriyi mi? Bu soruya yönelik oluşturduğumuz strateji ile çevresel bir reklam başlatıyoruz. Peki bu reklamın avantajları neler? %100 organik takipçi kitlesi, markalaşma, çevrede bilinirlik, prestij ve bunun benzerinde birçok ayrıcalık sizleri bekliyor.

Diğer Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hizmetlerimizin tümü ortalama 2 – 12 saat aralığında başlamaktadır, Instagram servislerimiz bu aşamada daha hızlı başlamaktadır. 10:00 – 22:00 arasında müşteri hizmetlerimiz Whatsapp, Gsm ve Mail yolu ile destek vermektedir.

Translate »